Piesaki savu Skolotāju – RCHV Skolotāja stipendijai 2019

Pirmā skolas nedēļa jau aizvadīta un mēs visi – skolēni, skolotāji un vecāki atkal priecīgi esam satikušies savā skolā! Esam pārliecināti, ka katram no Jums atkalredzēšanās ar kādu no skolotājiem bija īpaši sirsnīga un gaidīta! Un tieši tāpēc vēl variet paspēt pieteikt savu labāko un zinošāko Skolotāju stipendiju konkursam – pieteikumus gaidām līdz 13.septembrim.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa. Informācija būs pieejama arī e-klasē.

2016.gadā iedibinātais RCHV Skolotāja stipendijas konkurss jau ir kļuvis par tradīciju – konkursa mērķis ir atbalstīt tos RCHV pedagoģiskos darbiniekus, kuri savā ikdienā ir gatavi darīt vairāk, labāk, radošāk un interesantāk, kuru darba rezultāts ir gan skolnieku mācību sasniegumi un jauni risinājumi mācību darbā, gan kolēģu atzinība par uzņēmību, uzdrīkstēšanos un paraugs, kam līdzināties.

Pieteikumus var iesniegt gan esošie, gan bijušie skolēni, vecāki, pedagogi un skolas darbinieki. Konkursa norise līdz 13.septembrim, nominēto skolotāju godināšana un galvenās balvas – stipendijas pasniegšana notiks Skolotāju dienas pasākumā.