Skolas simbola projekta īstenošanai piesaistīta profesionāla ainavu arhitekte

Šā gada sākumā RCHV Atbalsta biedrība iniciēja projektu “Skolas simbols”, kura mērķis – ar skolas absolventu atbalstu sarūpēt Rīgas Centra humanitārajai vidusskolai dāvinājumu tās 135.gadadienā.

Skolas simbola projekta patrons ir mūsu skolas absolvents, bijušais Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers, skulptūras autors ir tēlnieks, Latvijas Mākslas akadēmijas docents Valtis Barkāns.

Lai nodrošinātu projekta sekmīgu realizāciju, RCHV Atbalsta biedrība ir piesaistījusi profesionālu ainavu arhitekti, mūsu skolas absolventi Ilzi Rukšāni (ALPS – Atelier For Landscaping Public & Private Spaces).

Ilze ir ieguvusi ainavu arhitektes diplomu Latvijas Lauksaimniecības universitātē, maģistra grādu Telpiskas attīstības plānošanā Latvijas universitātē, studējusi dārzu dizainu Londonā (KLC), Rīgas lietišķās mākslas vidusskolā un Bulduru dārzkopības vidusskolā. Latvijas Ainavu arhitektūras asociācijas biedre un valdes locekle.

ALPS ir ļoti plaša sadarbības un projektu realizācijas pieredze ar daudziem vadošajiem arhitektu birojiem (Didrihsons un Didrihsons, Lauder Architects, DEPO projekts, Diānas Zalānes projektu birojs, OutOfBox architecture, Sarma un Norde, Jaunromāns un Ābele u.c.), kā arī ar Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskolu, tēlniekiem Gļebu Panteļējevu, Aigaru Bikši, Ivaru Drulli, Kristapu Ģelzi un daudziem citiem. Vairāk informācijas

Aicinām skolas absolventus atbalstīt šī projekta realizāciju, veicot mērķa ziedojumu.