Tapis mūsu skolas himnas ieraksts

Sagaidot mūsu skolas 135.gadadienu, tapis dāvinājums skolai – himnas “Dzimtā skola” ieraksts ar mūsu skolas vecāku un/vai absolventu – solistu Kristīnes Zadovskas (mecasoprāns), Viestura Jansona (tenors), Naura Indzera (baritons) un mūsu skolas izlases kora līdzdalību. Himnas aranžijas autors – Jānis Lūsēns (jaunākais).

Mūsu skolas himnai ir sena vēsture – tā tapusi laikā, kad darbu Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā (iepriekš – Rīgas 50.vidusskolā) tās ēkā Bruņinieku ielā 24a kā dziedāšanas skolotājs uzsāka ērģelnieks, garīgās mūzikas autors un mūzikas skolotājs Mamerts Celminskis (1912.g.-1993.g.). Iedvesmojoties no kastaņām, kuras aug pie skolas ēkas, M.Celminskis kopā ar savu skolnieci Irēnu Eglīti radīja skolas himnu “Dzimtā skola”.

Darbs pie himnas ieraksta ir pabeigts, un RCHV Atbalsta biedrības rīcībā ir nodots himnas ieraksts ar solistu un mūsu kora līdzdalību, kā arī muzikālā pavadījuma ieraksts, kuru skola pēc nepieciešamības turpmāk varēs izmantot.

Visas skolas saimes vārdā PATEICAMIES:

  • mūsu skolas skolēnu vecākiem – Kristīnei Zadovskai, Naurim Indzerim, mūsu skolas absolventam un skolēnu vecākam Viesturam Jansonam, kā arī mūsu skolas apvienotā kora dalībniekiem par atsaucību, ziedotajām balsīm un ieguldīto darbu;
  • Jānim Lūsēnam par atsaucību, izturību un radošo pieeju himnas aranžijas izveidē un tās ieraksta tapšanā
  • mūsu skolas b klases skolnieces vecākam, pateicoties kura mērķa ziedojumam ir tapis mūsu skolas himnas ieraksts.

Lai ilgs mūžs mūsu skolai un lai aizvien spēcīgākas tās tradīcijas!