Skolotāja stipendija 2019

Šodien sveicam visus RCHV pedagogus Skolotāju dienā! Līdzās labajiem vārdiem, ziediem un pārsteigumiem viena no šīs svētku dienas intrigām RCHV ir Skolotāja stipendijas 2019 konkursa rezultātu paziņošana.

Šis nu jau ceturtais stipendijas gads ir nācis ar jaunumiem un arī rekordiem – pirmkārt, pretendentu pieteikšana notika elektroniski, kas noteikti sekmēja to, ka šogad saņēmām rekordlielu pieteikumu skaitu – kopā 102, kuros kopā nominēti 23 pretendenti. Nominantu vidū ir gan pārbaudītās vērtības, kas šo nomināciju saņem katru gadu, gan jaunpienācēji, ir ar lielu balsu skaitu pieteiktie pretendenti un vienu, taču ļoti pamatotu pieteikumu saņēmuši pedagogi.

Kā Stipendijas idejas virzītāji noteikti esam gandarīti, ka pieteikumu un pretendentu skaits ir palielinājies, tas noteikti apliecina to, ka mūsu skolā ir pedagogi, kuri savā ikdienā ir gatavi darīt vairāk, labāk, radošāk un interesantāk, kuru darba rezultāts ir gan skolnieku mācību sasniegumi un jauni risinājumi mācību darbā, gan kolēģu atzinība par uzņēmību, uzdrīkstēšanos un paraugs, kam līdzināties.

Izvērtējot iesniegtos pieteikumus, vērtēšanas komisija ir izlēmusi, ka par 2019.gada Skolotāja stipendijas saņēmēju kļūst Inga Fokrote.

Paldies ikvienam, kurš uzrakstīja par savu skolotāju!