Vecāki – kopā paveiksim vairāk un labāk!

RCHV Atbalsta biedrība, pateicoties vecāku ziedojumiem, skolā realizē dažādus projektus, kas veicina bērnu izglītību, uzlabo fizisko un emocionālo vidi, kurā bērni ikdienā uzturas. Biedrība pārvalda vecāku ziedojumus, nodrošina caurspīdīgu un maksimāli lietderīgu to izlietojumu. Tikai pateicoties vecāku atbalstam varam īstenot dažādās ieceres.

Bieži vien prasmju, kompetenču un iespēju trūkuma dēļ esam spiesti par atsevišķiem pakalpojumiem maksāt. Tomēr esam pārliecināti, ka mūsu vidū ir vecāki, kuri labprāt sniegtu atbalstu tad, kad tas ir nepieciešams.

Tādēļ esam uzsākuši projektu “Kompetenču grozs”. Aicinām vecākus dalīties ar savām prasmēm un iespējām. Kāds no vecākiem, iespējams, var sagatavot kāda aktuāla uzsaukuma maketu, kāds – nodrošināt tā lielformāta druku. Kāds vecāks, iespējams, var palīdzēt caurskatīt sagatavoto līgumprojektu, kāds sarūpēt svētku egles, bet vēl kāds – sniegt padomu publicitātes aktivitātēs. Varbūt kādam vecākam ir projekta ideja un labprāt uzņemtos tā realizēšanu.

Papildus aicinām vecākus iesaistīties Junior Achievement Latvia programmā. Palīdzēsim skolēniem pārdomāti izvēlēties savu tālāko karjeru, daloties ar saviem padomiem un pieredzi. Aicinām būt atsaucīgiem un aizpildīt tiešsaites anketu.

Mēs ticam, ka kopā mēs varam!